EETED2G391EA datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    EETED2G391EA
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation EETED2G391EA Capacitance: 390uF Construction: Snap-In Esr: 340mOhm Lead Diameter (nom): 0.8mm Lead Spacing (nom): 10mm Lifetime: 3000 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -25C to 105C Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Diameter (mm): 35mm Product Height (mm): 35mm Product Length (mm): Not Requiredmm Ripple Current: 1.85A Seated Plane Height: Not Requiredmm Tolerance (+ Or -): 20% Type: Electrolytic Voltage: 400VDC